O projektu

Fotogalerie Zatnaktel je nástupcem mých dvou předcházejících galerií. Proč a jak vznikla?

Podobnou galerii už jsem začal psát před léty, kdy jsem došel poprvé k názoru, že současná online úložiště pro fotografie jsou dost hrozná. Nezmiňuji teď třeba poskytovaný prostor. Většinou mám asi na služby příliš mnoho požadavků a proto mi ani jedna z nich nepadla do oka. A když ano, tak přišla revoluční aktualizace služeb a vše šlo do kytek.

První projekt jsem ale nedokončil, jelikož jsem se potýkal s nedostatkem času a chuti, navíc jsem narážel na spoustu potíží, které se mi buď nechtělo vymýšlet, nebo jsem prostě nevěděl jak řešit. Po roce jsem si ale už řekl, že to prostě chce změnu a tak je tu tahle galerie.

Původní galerie byla vzhledově zastaralejší a její funkce již nesplňovaly moje požadavky. Můžete se na ni stále podívat zde. Základní jádro v nové galerii zůstává stejné jako u jejího předchůdce. Proto mohou běžet souběžně.

Galerii jsem samozřejmě, jakožto všechny svoje projekty, sepsal do posledního znaku, až na pár funkcí, na koleni.

Chtěl bych ještě dodat, že obsah galerie, tj. fotografie a podobné obrázkové věci jsou mým dílem a proto žádám, abyste neporušovali licenci uvedenou v patičce stránky.
Díky.

Současné vymoženosti fotogalerie

Fotogalerie Zatnaktel v1.1.4 © Zatnaktel 2019